راهنمای ارسال تکالیف در سایت با موبایل

زمان ارسال تکالیف:

از پایان کلاس تا یک ساعت قبل از شروع جلسه بعدی باید تکالیف را ارسال کنید. بعد از پایان مهلت ارسال، امکان بارگذاری تکلیف وجود ندارد.

محدویت ارسال: 
هر جلسه 10 فایل - با حجم 64MG 


جهت ارسال تکالیف مراحل ذیل را دنبال کنید.

به بخش HOMEWORK رفته و جلسه مربوطه را انتخاب نمایید.


در این قسمت تکالیفی که زبان آموزان باید انجام دهند همراه با فایل های کمکی قرار داده میشود.

به مهلت ارسال تکالیف دقت کنید، درصورت به پایان رسیدن مهلت ارسال تکلیف، دیگر امکان ارسال فایل را ندارید.در پایین صفحه گزینه Add Submission را انتخاب کنید.

  


گزینه ای که در تصویر نشان داده شده است را انتخاب نمایید.گزینه Upload a file را انتخاب نمایید.

بعد از آن گزینه Choose File را انتخاب نمایید.دسترسی ها لازم را برای ارسال تکالیف تایید کنید.در پایین صفحه گزینه Document  برای انتخاب فایل ها (تکلیف) از حافظه گوشی می باشد. شما میتوانید در این مرحله گزینه Camera را انتخاب و همان لحظه از تکالیف خود عکس گرفته و در سایت بارگذاری نمایید.بعد از انتخاب فایل مورد نظر باید نام فایل را تغییر دهید از قسمت Save as برای فایل خود نام جدید تعریف کنید و گزینه Upload this file را انتخاب نمایید. در هنگام آپلود فایل کمی باید منتظر باشید. (در صورت عدم آپلود فایل، سرعت اینترنت خود را بررسی نمایید و یا از سایت کامل خارج شده و مجدد وارد شوید و مراحل را تکرار نمایید.)فایل تکالیف را یک به یک آپلود نمایید. برای ارسال فایل و یا تصویر دوم مراحل انتخاب فایل را تکرار نمایید و در نهایت گزینه Save Changes را انتخاب نمایید.در صورت  ارسال صحیح فایل ها باید این پیغام را مشاهده نمایید.در صورت نیاز به ویرایش یا حذف فایل های ارسالی در پایین صفحه گزینه Edit Submission  برای ویرایش فایل ها، گزینه Remove Submission برای حذف فایل های ارسالی استفاده می شود.


آخرین تغییر: پنج‌شنبه، 18 دی 1399، 6:48 عصر